Місія Інституту


Чесно виконуємо роботу, надаємо послуги, які так чи інакше стосуються кожної людини в місті, регіоні, країні – відновлення, збереження безпечного довкілля, а це успіх суспільства на довгі роки.

Цінності Інституту

 

Безкомпромісність щодо якостіУНІТЕ розглядає якість як основну складову всіх аспектів своєї діяльності: від якості виконання своїх посадових обов'язків кожним співробітником до якості послуг, що надаються Інститутом, в цілому. Інститут присікає будь-які відхилення від найвищих стандартів якості в кожній сфері своєї діяльності і вимагає від кожного співробітника уваги до деталей.

ПрофесіоналізмУНІТЕ активно шукає і залучає на роботу виключно професіоналів у своїх сферах компетенції і самостійних молодих фахівців з великим потенціалом і прагненням до власного розвитку. Інститут допомагає співробітникам розвиватись і рости як в особистому, так і в професійному плані. Інститут винагороджує професіоналізм і прагне створити оптимальні умови праці для колективу.

Сильна командаДля УНІТЕ поняття «команда» означає, що відповідальність кожного співробітника не вичерпується вузькими рамками його посадових інструкцій. В Інституті працюють тільки співробітники, готові в будь-який момент підтримати своїх колег і зробити все можливе, щоб робоча атмосфера була сприятливою для всіх.

Повага до особистостіВся діяльність УНІТЕ заснована на повазі і лояльне ставлення до людей: до клієнтів, співробітникам і населенню в цілому. Інститут зможе завоювати лояльність клієнтів та повагу громадян, якщо кожен співробітник буде відчувати, що Інститут цінує його як особистість. У своїй діяльності Інститут проявляє лояльність та повагу до співробітників, вітає ініціативність і творчий підхід до роботи.

Економічна ефективність і цілеспрямованістьУНІТЕ прагне стати економічно ефективною організацією. Всі рішення приймаються з урахуванням їх довгострокового економічного ефекту і довгострокових результатів для Інституту. Вся діяльність Інституту та окремих співробітників спрямована на досягнення безкомпромісного авторитету і зайняття позиції лідера у сфері своїй діяльності.