День народження Інституту 10 грудня 2012 року.

Інститут засновано як комерційну установу з метою її активної діяльності у найбільш промислово розвинутих регіонах України в сфері розробок і надання послуг в галузі екології, охорони навколишнього природного середовища.

Головні завдання Інституту – приведення суб’єктів господарської діяльності до єдиних екологічних стандартів України, тим самим сприяти підтриманню конституційного права населення – безпечне довкілля; розробка та запровадження новітніх технологій в сфері охорони навколишнього середовища.

На досягнення поставлених перед Інститутом цілей працює команда професіоналів у своїх сферах компетенції; в складі Інституту діє акредитований високотехнологічний дослідно-аналітичний центр. Ефективність, професійність, відповідальність – невід’ємні принципи в роботі Інституту. Ми не боїмось говорити правду, визнавати помилки і як найшвидше виправляти їх – працюємо на результат.

Основа діяльності Інституту є широкий спектр послуг в галузі екології: екологічний аудит, охорона атмосферного повітря, раціональне використання вод та відтворення водних ресурсів, поводження з відходами, інвентаризація зелених насаджень тощо.

Клієнтами Інституту є як найбільші промислові групи, об’єднання, так і представники малої і середньої ланки бізнесу, а також державні підприємства. Перспективний розвиток Інституту – участь в міжнародних екологічних програмах, як не території України, так і за її кордоном.

Ми створили установу, яка динамічно розвивається і повністю відповідає сучасним уявленням про успішний і відкритий бізнес. І ми не збираємось зупинятись на досягнутому, будемо і далі вдосконалюватись, щоб реалізувати мету – створити в Україні установу світового рівня, якою зможуть пишатись наші партнери і співробітники, якою зможе пишатись вся Україна.