Український науковий інститут технічної екології (УНІТЕ) заснований як комерційна установа з метою її активної діяльності у найбільш промислово розвинутих регіонах України в сфері розробок і надання послуг в галузі екології, охорони навколишнього природного середовища.

Головні задачі Інституту – приведення діяльності суб’єктів господарювання до єдиних екологічних стандартів України, тим самим сприяти підтриманню конституційного права населення на безпечне довкілля; розробка та запровадження новітніх технологій в сфері охорони навколишнього середовища.

Команда УНІТЕ - це фахові спеціалісти в сфері екологічної безпеки, промислової санітарії, аналітичної хімії, технології та інженерії. Протягом восьми років нами було реалізовано низку проектів, у тому числі в рамках міжнародної співпраці. Наша команда приймає активну участь у процесі Дерегуляції в екологічній сфері.

УНІТЕ є засновником фахового видання в сфері екології - Регіональної газети "Екологія промислового краю".


І сьогодні ми раді оголосити про відкриття регіональних представництв в областях України.

Якщо Ви є фахівцем в сфері промислової екології та бажаєте стати частиною нашої команди, заповніть анкету і ми обовязково з вами сконтактуємо!

До зустрічі в цікавих проєктах!